Návštěva farníků z farnosti Vísky u Letovic dne 28.10.2012

V neděli dne 28.10.2012 jsme společně s přáteli z farnosti Vísky u Letovic prožili radostný den. Společně jsme slavili mši svatou, kterou celebroval P. Jan Hodovský, farář farnosti Vísky u Let. Kolem oltáře bylo hodně víseckých ministrantů a ke slavnostnímu prožitku společné mše sv. také ve velké míře  přispěl početný sbor z víseckého kostela,  zahrnující ty úplně nejmenší se svými maminkami, školáky různého věku a také ty už základní škole odrostlé. Po slavnostním obědě na faře, který si poutníci sami a ze svých zásob připravili, jsme uspořádali komentovanou prohlídku našeho kostela v Oleksovicích a potom také kostela v Lechovicích. Přijelo celkem 61 poutníků a všichni jsme si užívali příjemné společné chvíle. Přátelé z Drvalovic, Pamětic, Vísek, Podolí, Bačova..upřímné Pán Bůh zaplať za vaši návštěvu – pouť,  ale také za vaše dary. Vísečští farníci přispěli na opravu hlavních dveři do našeho oleksovického kostela finančním darem ve výši 4 tis, Kč.! Při loučení jsme si vzájemně slíbili, že na sebe budeme ve svých modlitbách myslet!