Noc kostelů

• Letos poprvé se také naše farnost zapojí do Noci kostelů. Připravili jsme následující program:

18,00-18,20        Vyzvánění zvonu, zahájení Noci kostelů

18,20-18,50         Vystoupení dětí MŠ Oleksovice

19,55-19,20         Vystoupení pěveckého souboru učitelů z Božic

19,30-20,30        Povídání o tom, jak vytvářet dobré vztahy v rodině.                                   Na otázky bude odpovídat MUDr. Ivana Birovská Centrum rodiny

20,40-21,30        Komentovaná ukázka rozsahu rejstříků místních varhan, včetně

jejich prohlídka (pneurozvody, mechanika apod.).

Na dobu 21,45 až 22,15 jsme plánovali chvíle ztišení a pohody při adoraci „Teze“.Avšak pro nemoc vedoucího skupinky mladých jsme adoraci byli nuceni zrušit.

21,45-22,30      Ochutnávka mešních vín na faře

23,00      Ukončení Noci kostelů

• Po dobu programu Noci kostelů, bude možné v prostorách kostela, shlédnout výstavu výtvarných děl žáků ZŠ Oleksovice
  • Po dobu programu Noci kostelů, bude možnost rozhovoru s duchovním a také možnost občerstvení na faře